Tenis

V této kategorii najdete tenisové oblečení, obuv, rakety, míčky a další vybavení pro tenis.

Pro snadnější orientaci a výběr doporučujeme použít náš filtr (umístěný na horním okraji stránky nad produkty), kam stačí pouze zadat Vámi požadované parametry, a na stránce se zobrazí jen to zboží, které vyhovuje Vašim požadavkům.

 

Cena:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 ... 38

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 ... 38

TENIS

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém větším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Určitě ale nelze opomenout to nejdůležitější, tedy tenisové rakety. U nás najdete široký výběr tenisových raket, pro děti i dospělé, pro amatéry i profesionály. Raketa profesionála a amatéra se liší hned v několika aspektech, např. váha, velikost hlavy, nebo tuhost rámu, porovnat jednotlivé rakety a vybrat si tu, co vám nejvíce padne, můžete zde. Nabízíme ale i spoustu dalších tenisových doplňků a vybavení, jako jsou tašky, výplety, omotávky, míčky, nebo dokonce i vyplétací stroje. Každý produkt najdete v příslušné podkategorii, kde jej můžete řadit podle ceny a filtrovat podle různých parametrů, které danému produktu přísluší.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

DÁRKY

ke každému nákupu

VÝHODY

pro Vás

ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ